bannerny
Huis Vezel Tools 1Fiber en 4RJ45, 10/100Mbps, dual vezel, één modus, 25km Fiber-Switch

Producten

1Fiber en 4RJ45, 10/100Mbps, dual vezel, één modus, 25km Fiber-Switch

Vezel optische uitgang is een robuuste, low-cost, low-profile interconnectie eenheid geschikt voor de toepassing van alle Fiber Optic en FTTx

Fiber Switch
  • Fiber Switch
  • Product Orgin:

    Shenzhen China
  • Merk:

    K&M
  • Punt NR..:

    KDMFS-Dual-SM-4RJ45
  • Verzending poort:

    shenzhen/hk
  • Betaling:

    TT/WU
  • Prijs:

    $13/Pcs
  • Marktprijs:

    $18
  • Prijsklasse:

    10-100/13$
  • Kleur:

    Black
  • Levertijd:

    5 days
Nu contact opnemen
  • Eigenschappen & voordelen

Fiber-Switch

Fiber optic outlet is een robuuste, lage kosten, laag profiel interconnectie eenheid geschikt voor alle Fiber Optic en FTTx toepassing.

de vezel schakelaars zijn onhandelbaar, wanneer converteren van transmissie, alle poorten delen dezelfde gegevens. Ze kunnen uitbreiden tot de netwerk transmissie from100mto120kmand kan realiseren van de interconnectie tussen moederbord server, Repeaters, hubs, schakelopties en terminal. Plug en play design maakt eenvoudige installatie, geen on-site aanpassing. Bedieningsstatus kan worden gecontroleerd door middel van een reeks Diagnose LED.

beschikt * In overeenstemming met IEEE802.3 10base-T, IEEE802.3u 100 base-TX/FX, IEEE802.3ab 1000 base-T, IEEE802.3z, 1000base-SX/LX, IEEE802.1a, IEEE802.1PQ0S, IEEE802.1d, Spanning Tree.

* warme Plug-gable & wandmontage

* stabiel meer dan 50thousand uur met foutloze prestaties.

* uniek IC oplossing toegepast

* Supports 10/100Mbps en 10/100/1000Mfull/half-duplex, gemakkelijk upgrades

* Auto MDI/MDI-X.

* Auto Onderhandelingen.

* ondersteuning datatransportbesturing.

* stabiel prestaties meer dan 50 duizenden uren met storingsvrij.

* In conformiteit met veiligheidscode van FCC, CE en RoHS.

specificaties

optische Interface

Connector

1 x 9 SC/FC/ST

Data Rate

100Mbps, 1000Mbps

Duplex-modus

Full-duplex

Fi ber

MM 50/125um,62.5/125um

SM 9/125um

afstand

100Mbps:

MM2km, SM 25/40/60/80/100/120 km

1000Mbps:

MM550m / 2km, SM 20/40/60/80 km

golflengte

MM 850nm , 1310nm

SM 1310nm, 1550nm

WDM Tx1310/Rx1550nm(A side), Tx1550/Rx1310nm(B side)

WDM Tx1490/Rx1550nm(A side), Tx1550/Rx1490nm(B side)

UTP Interface

Connector

RJ45

Data Rate

10/100Mbps, 10/100/1000Mbps

Duplex-modus

Half/full duplex

Cat5, Cat6

ingangsvermogen

Type Adapter

DC5V

macht ingebouwde kabel Typ

AC100 ~ 240V

Power verbruik

< 3W

temperatuur

0 ~ 50℃Operating; -40 ~ 70℃Storage

vochtigheid

5 ~ 95% (no condenserende)

MTBF

≥10.0000 h

certificering

CE, FCC, RoHS-

toepassing

* uitbreiden uw Ethernet-verbinding tot 0 ~ 120kmaway met behulp van glasvezel

* creëert een zuinige Ethernet-vezel/koper-vezel-link voor het aansluiten van externe sub netwerken aan grotere fiber optic netwerken/backbones

* converteert Ethernet naar fiber, glasvezel aan koper/Ethernet, zorgen voor optimale netwerk schaalbaarheid voor het aansluiten van twee of meer Ethernet netwerk (bijvoorbeeld verbinding maken met twee knooppunten gebouwen op de dezelfde campus)

* ontworpen om snelle bandbreedte voor veeleisende grote schaal groepen werk die vereist uitbreiding van Gigabit Ethernet-netwerk

systeemontwerp

1、For netwerk


2、For CCTV Surveillance Security toezicht veiligheid

bestelgegevens

onderdeelnummer

omschrijving (optioneel afstand is20km)

BT-912SM-20

10/100MDual vezel, 1Fiber en 2RJ45

BT-912SM-20A/B

10/100MSingle vezel, 1Fiber poorten en 2RJ45

BT-914SM-20

10/100MDual vezel, 1Fiber poorten en 4RJ45

BT-914SM-20A/B

10/100MSingle vezel, 1Fiber poorten en 4RJ45 poorten

BT-923SM-20

10/100MDual vezel, 2Fiber en 3RJ45 havens

BT-923SM-20A/B

10/100MSingle vezel, 2Fiber en 3RJ45 havens

BT-982SM-20

10/100MDual vezel, 8Fiber en 2RJ45 poorten van

BT-982SM-20A/B

10/100MSingle vezel, 8Fiber en 2RJ45

BT-912GS-20

10/100/1000MDual vezel, 1Fiber poorten en 2RJ45

BT-912GS-20A/B

10/100/1000MSingle vezel, 1Fiber poorten en 2RJ45

BT-914GS-20

10/100/1000MDual vezel, 1Fiber poorten en 4RJ45

BT-914GS-20A/B

10/100/1000MSingle vezel, 1Fiber poorten en 4RJ45 poorten

BT-918GS-20

10/100/1000MDual vezel, 1Fiber en 8RJ45

BT-918GS-20A/B

10/100/1000MSingle vezel, 1Fiber poorten en 8RJ45

BT-922GS-20

10/100/1000MDual vezel, 2Fiber poorten en 2RJ45

BT-922GS-20A/B

10/100/1000MSingle vezel, 2Fiber poorten en 2RJ45

BT-924GS-20

10/100/1000MDual vezel, 2Fiber poorten en 4RJ45

BT-924GS-20A/B

10/100/1000MSingle vezel, 2Fiber poorten en 4RJ45

BT-928GS-20

10/100/1000MDual vezel, 2Fiber poorten en 8RJ45 poorten

BT-928GS-20A/B

10/100/1000MSingle vezel, 2Fiber en 8RJ45 poorten


Berichten

Vraag?

Een offerte nodig? Heb je een vraag? Vraag het ons!

  • Tel : +86-755-88608670
  • Fax : +86-755-88608770
  • E-mail : sales@kdmsol.com
  • Toevoegen : 403,Unit 5,BLDG.2,Zhongxin LongSheng Plaza,LongGang Community,Longgang Dist Shenzhen,518116,P.R China

Hete Producten

belangrijkste producten