bannerny
Huis FO-systemen Patchpanelen Fiber Optic Patch Panel 36 vezels SC/APC koppelstuk, 2U, met alle toebehoren (3 pecs SC/APC SM 12 vezel geïntegreerd FM /G652, Φ0.9, 1,5 m, 36 pecs SC/APC simplex adapter, spiraal buizen, gekleurde Verwarm krimpt en cassettes van 12core 3 PC's)

Producten

Fiber Optic Patch Panel 36 vezels SC/APC koppelstuk, 2U, met alle toebehoren (3 pecs SC/APC SM 12 vezel geïntegreerd FM /G652, Φ0.9, 1,5 m, 36 pecs SC/APC simplex adapter, spiraal buizen, gekleurde Verwarm krimpt en cassettes van 12core 3 PC's)

36 fiber SC/APC patch panel
  • 36 fiber SC/APC patch panel
  • 36 fiber SC/APC patch panel
  • 36 fiber SC/APC patch panel
  • 36 fiber SC/APC patch panel
  • 36 fiber SC/APC patch panel
  • 36 fiber SC/APC patch panel
  • 36 fiber SC/APC patch panel
  • Product Orgin:

    Shenzhen China
  • Merk:

    K&M
  • Punt NR..:

    KDMFGA222
  • Verzending poort:

    Shenzhen/hk
  • Betaling:

    TT/LC/WU
  • Prijs:

    $60/Pcs
  • Marktprijs:

    $75
  • Prijsklasse:

    500-1000/60$
  • Kleur:

    black/gray
  • Levertijd:

    15days
Nu contact opnemen
  • Eigenschappen & voordelen

optische vezel Patch Panel

de optische vezel patch paneel wordt gebruikt voor de beëindiging van de optische kabels ruggengraat als goed als verbinding met netwerk schakelapparatuur van het Local Area Network (LAN). Het wordt voornamelijk toegepast om te voltooien de fixatie , splice en beheer van de uitrusting kamer, waar één modus ondersteunt bekabeling of multimode glasvezel. Voornamelijk gebruikt om de verbinding, distributie en verzending tussen de externe optische kabel en de optische transmissie apparatuur. Het product biedt veilige, betrouwbare, flexibele glasvezel beheer, op grote schaal gebruikt in breedbandtoegang netwerkproject.

technische gegevens

  1. werkende temperatuur:-20ºC ~ + 60 ºC
  2. temperatuur bij opslag:-20ºC ~ + 55 ºC

  3. Relatieve opslagvochtigheid : ≤75%

  4. relatieve vochtigheid: ≤ 85% ( + 30 ºC )

  5. atmosferische druk: 70Kpa ~ 106 Kpa

functies

  1. het gemaakt van kwalitatief hoogwaardige koud gewalst plaatstaal en oppervlakte elektrostatisch spuiten.

  2. lade type, handige operatie en ruimte-en tijdbesparende ;

  3. 19″ en 21 ″standard installatie .

  4. perfecte ontwerp voor stevige bescherming van beëindiging van de kabel en glasvezel adapter installatie;

  5. handig en flexibel leidt in/uit optische vezels en voldoende ruimte om de coiling van optische vezels;

  6. meerdere posities voor optische vezels vaststelling aan beide zijden en de rug achter, waardoor de inlaat van optische vezel handig en flexibel voor peeling bescherming;

  7. verkrijgbaar in SC/APC typt u respectievelijk adapters.

  8. de maximale capaciteit is 36-vezel.

dimensie:

3D tekening



Vraag?

Een offerte nodig? Heb je een vraag? Vraag het ons!

  • Tel : +86-755-88608670
  • Fax : +86-755-88608770
  • E-mail : sales@kdmsol.com
  • Toevoegen : 403,Unit 5,BLDG.2,Zhongxin LongSheng Plaza,LongGang Community,Longgang Dist Shenzhen,518116,P.R China

Hete Producten

belangrijkste producten