bannerny
Huis FO-systemen Glasvezelkabels Buiten kabel Gepantserde + 2 stalen draden Optic Outdoor GYTW-glasvezelkabel

Producten

Gepantserde + 2 stalen draden Optic Outdoor GYTW-glasvezelkabel

Armored Optic Outdoor GYTW fiber cable
  • Armored Optic Outdoor GYTW fiber cable
  • Armored Optic Outdoor GYTW fiber cable
  • Product Orgin:

    Shenzhen China
  • Merk:

    K&M
  • Punt NR..:

    KDMGYTW12C
  • Verzending poort:

    Shenzhen/hk
  • Betaling:

    TT/LC/WU
  • Prijs:

    $0.33/m
  • Marktprijs:

    $0.4
  • Prijsklasse:

    6000-24000/0$
  • Kleur:

    Black
Nu contact opnemen
  • Eigenschappen & voordelen
gepantserde + 2 stalen draden Optic buiten GYT W vezel kabel

voor luchtfoto & Duct installatie kabel

CROSS-SECTIONELE DIAGRAM

2d4cc315-cdf8-4fd7-9d63-492c38f66dad



T ECHNISCHE SPECIFICATIE

Fiber graaf

8

12

losse buis

OD(mm):

1,5 ± 0,1

1,5 ± 0,1

materiële :

PBT

Max vezel graaf/buis

4

4

Core eenheid

5

5

staal/Coating ( mm )

1.2

1.2

2 Staal/Coating ( mm )

1.0

1.0

Water Materiaal blok :

Water blokkerende Compound /

gepantserde

gegolfd staal tape tape

schede

dikte :

niet. 2.2mm

materiële :

PE

OD van kabel (mm)

9.9 ± 0.3

nettogewicht (kg/km)

105

FIBER EN LOSSE BUFFER BUIS IDENTIFICATIE

NO.

1

2

3

4

5

6

8 w8401x1 7

8

9

10

11

12

Tube kleur

blauwe

oranje

groene

bruin

leisteen

witte

rode

8w8 41 x 1

zwarte

gele

Violet

Aqua

NO.

roze 8 w8631x1 1

2

3

4

5

6

7

8w8 631 x 1 8

9

10

11

12

Fiber kleur

blauwe

oranje

groene

bruin

leisteen

natuurlijke

rode

zwarte

gele

Violet

roze

Aqua

OPTISCHE VEZEL

interne modus Fiber

LTEMS

EENHEDEN

SPECIFICATIE

vezel type

G652D

G657A

demping

8w 811 x 1

dB/km

1310nm 0. 36

1550nm 0. 22

chromatische dispersie

ps/nm.km

1310nm 3,5

1550nm 18

1625nm 22

nul dispersie helling

ps/nm 2 .km

≤ 0.092

nul dispersie golflengte

nm

1300 ~ 1324

Cut-off golflengte ( l cc)

nm

≤ 1260

demping vs. verbuigen

(60mm x100turns)

dB

(30mm RADIUS- , 100ring

) ≤ 0,1 @ 1625nm

(10mm RADIUS- , 1ring) ≤ 1.5 @ 1625nm

modus veld Diameter

m m

9.2 ± 0,4 op 1310nm

9.2 ± 0,4 op 1310nm

concentriciteit Core geklede

m m

≤ 0,5

≤ 0,5

bekleding Diameter

m m

125±1

125±1

bekleding niet-cirkelvormigheid

%

≤ 0.8

≤ 0.8

Coating Diamete r

m m

245±5

245±5

bewijs Test

Gpa

≥ 0,69

≥ 0,69

Multi Mode vezels

8w8 951 x 1

OM3-300

8 w81141x1

LTEMS

EENHEDEN

SPECIFICATIE

62,5/125

50/125

OM3-150

OM4-550

Fiber Core Diameter

μ m

62.5±2.5

50.0±2.5

50.0±2.5

Fiber Core Niet-rolrondheid

%

≤6.0

≤6.0

≤6.0

bekleding Diameter

μm

125.0±1.0

125.0±1.0

125.0±1.0

bekleding Niet-rolrondheid

%

≤2.0

≤2.0

≤2.0

Coating Diameter

μm

245±10

245±10

245±10

C0at-bekleed Concentriciteit

μm

≤12.0

≤12.0

≤12.0

Coating Niet-rolrondheid

%

≤8.0

≤8.0

≤8.0

Core beklede Concentriciteit

μm

≤1.5

≤1.5

≤1.5

demping

850nm

dB/km

3.0

3.0

3.0

1300nm

dB/km

1,5 8w811 x1

1,5

1,5

OFL

850nm

MHz km

≥160

≥200

≥700

≥1500

≥3500

1300nm

MHz km

≥300

≥400

≥500

≥500

≥500

de grootste theorie numerieke diafragma

/

0.275±0.015

0.200±0.015

0.200±0.015

mechanische en milieuprestaties van de kabel

NO.

ITEMS

TEST METHODE

AANVAARDING CRITERIA

1

treksterkte laden

#Test methode: IEC 60794-1-E1

- test. Lange-trekbelasting : 600N

-. Korte-trekbelasting : 1500N

-. Kabellengte : ≥50m

-. demping increment @1550nm : ≤0.1dB

-. Geen jas kraken en vezel breuk

2

Crush weerstand

#Test methode: IEC 60794-1-E3

- test. Lang laden : 300 N / 100mm

-. Korte belasting : 1000 N / 100mm

Load tijd : 1

- minuten. demping increment @1550nm : ≤0.1dB

-. Geen jas kraken en vezel breuk

3

slagvastheid

#Test methode: IEC 60794-1-E4

- test. Gevolgen hoogte : 1m

-. Gevolgen weeg : 450 g

-. Gevolgen punt : ≥5

-. Gevolgen frequentie : 3/punt

-. demping increment @1550nm : ≤0.1dB

-. Geen jas kraken en vezel breuk

4

herhaald buigen

#Test methode: IEC 60794-1-E6

-. As diameter : 20D (D = kabeldiameter)

-. Onderwerp gewicht : 15kg

-. Buigen van frequentie : 30 keer

-. Buigen snelheid : 2s/tijd

-. demping increment @1550nm : ≤0.1dB

-. Geen jas kraken en vezel breuk

5

torsie Test

#Test methode: IEC 60794-1-E7

-. Lengte : 1m

-. Gewicht: 25 kg

- onder voorbehoud. Hoek : ±180 mate

-. Frequentie : ≥10/punt

-. demping increment @1550nm : ≤0.1dB

-. Geen jas kraken en vezel breuk

6

Water penetratie

#Test methode: IEC 60794-1-F5B

- test. Hoogte van druk hoofd : 1m

-. Lengte van specimen : 3m

-. Test van de tijd: 24 uur

-. Geen lekkage via de open kabel eind

7

temperatuur fietsen Test

#Test methode: IEC 60794-1-F1

-. Temperatuur stappen : + 20℃ 、- 40 ° 、 + 70℃ 、 + 20℃

-. Testen van tijd : 24 uur/stap

-. Cyclus index : 2

-. demping increment @1550nm : ≤0.1dB

-. Geen jas kraken en vezel breuk

8

Drop prestaties

#Test methode: IEC 60794-1-E14

-. Testen van lengte : 30cm

-. Temperatuur bereik : 70±2℃

-. Testen van tijd : 24 uur

-. Geen vulling samengestelde drop-out

9

temperatuur

Operating: --40 ° ~ + 60℃

winkel / Transport:-50℃ ~ + 70℃

installatie-20℃ ~ + 60℃

FIBER OPTIC KABEL BUIGEN RADIUS-

buigen Static: ≥ 10 keer dan kabel uit diamete o

dynamische buigende : 20times dan kabel uit diameter.

PAKKET EN MARK

niet toegelaten twee eenheden van de lengte van de kabel in een trommel, moeten twee uiteinden worden afgesloten. Twee uiteinden moeten worden verpakt in de trommel, reserve lengte kabel niet minder dan 3 meter.


kabel Mark: merk type Fiber kabeltype en telt 、 van jaar van vervaardiging lengte mar





Berichten

Vraag?

Een offerte nodig? Heb je een vraag? Vraag het ons!

  • Tel : +86-755-88608670
  • Fax : +86-755-88608770
  • E-mail : sales@kdmsol.com
  • Toevoegen : 403,Unit 5,BLDG.2,Zhongxin LongSheng Plaza,LongGang Community,Longgang Dist Shenzhen,518116,P.R China

Hete Producten

belangrijkste producten